Ekologia i ochrona środowiska

w portalu www.EkologiaPolska.pl Największy katalog firm ekologicznych w Polsce. Porady i artykuly - klimat, energia słoneczna, odpady i zanieczyszczenie.
Ekologia, Piątek, 28 kwietnia 2017 r.
Dodaj firmę do katalogu | Zarządzaj reklamą
Zapytaj o patronat

Szkolenia

Zwierzęta i wakacje

Prawdziwy sezon wyrzucania „nietrafionych” prezentów świątecznych zaczyna się nie tydzień po świętach, a dopiero w czasie wakacji. To właśnie wtedy większość z przypadkowych miłośników zwierząt uświadamia sobie, że pupil jest dla nich prawdziwa kulą u nogi. A przecież muszą odpocząć, cały rok czekali na wakacje.

Tak jak człowiek wyczekuje lata, tak porzucony pies, czy kot latami czeka na właściciela. W przepełnionym schronisku może uciekać tylko w marzenia. Wspomina dom i czeka, nie wierzy, że jego pan o nim zapomniał. Nie mógł, przecież jest dobrym człowiekiem.   

Każdego roku kilkuset mieszkańców Polski rozpoczyna wakacje od wyrzucenia z domu psa lub kota. Hotele dla zwierząt są drogie, a oddanie do schroniska to dla nich zbyt wielki wstyd. Są tez tacy, którzy choć zapewnili przyjacielowi opiekę na czas wakacji, zapomnieli wspomnieć, że dwa tygodnie będą odpoczywać od miasta, a przez resztę życia od pupila.

Jeśli z jakiś powodów nie chcesz po powrocie do domu zastać w nim swego pupila, zadbaj o jego przyszłość.

Wielu ludzi chętnie i BEZPŁATNIE uwolni cię od obowiązków właściciela czworonoga. Sprawdź, co możesz zrobić zanim zrobisz to, co zaplanowałeś.

Reklama

Katalog firm związanych z ekologią

Nowe artykuły

Naczynia jednorazowe a ekologia

Nieco niezdrowe, ale za to smaczne, szaszłyki i karkówka serwowane na plastikowych talerzykach i konsumowane przy użyciu plastikowych sztućców stały się stałym punktem weekendu ze znajomymi

Pseudohodowcy zwierząt domowych

Tym mianem określa się ludzi, którzy podejmują się hodowli zwierząt w celach zarobkowych. Dlaczego „hodowców” nie rodowodowych zwierząt, a szczególnie psów, traktuje się z taką pogardą? Co w tym złego?

Nowości

Oczyszczalnia ścieków w Żywcu

14 czerwca 2010 r. oddano do użytku jedną z najbardziej nowoczesnych oczyszczalni ścieków w Polsce. Zmodernizowana i rozbudowana oczyszczalnia ścieków w Żywcu kosztowała 17 milionów euro.

Wulkan Eyjafjallajokull, powódź, wyciek ropy

Zaczęło się od katastrofy na platformie wiertniczej... co teraz nas czeka? Ekolodzy ostrzegają, że będzie jeszcze gorzej!

Ostatnie wpisy: